Datu skola aicina uz “Citu datu” hakatonu

date_range2017.gada 11.Novembris, 10.00 - 19.00
Citi dati

Dizaineri, mākslinieki, žurnālisti, programmētāji, datu analītiķi, aktīvisti un ikviens datu entuziasts aicināts līdz 4. novembrim pieteikties “Citu datu” hakatonam, kas notiks 11. novembrī plkst. 10.00 Tele2 Shared Service Center Dēļu ielā 5.

Tiek aicināti pieteikties ideju autori, kas dienas laikā vēlas strādāt ar attēlu atpazīšanu, tekstu analīzi, sensoru un sociālo mediju datiem un prezentēt datos balstītos rezultātus ne vien digitālā, bet arī fiziskā vidē.

Dizaineri, mākslinieki un žurnālisti, tiek aicināti piedalīties hakatonā ar savām idejām, ekspertīzi un datu kopām, savukārt programmētāji un analītiķi aicināti ne vien piedāvāt “citādās datu kopas”, bet arī sniegt savas zināšanas un prasmes, lai palīdzētu tikt pie datos balstītām atziņām.

Datu hakatons ir komandas darbs 8 stundu garumā. Pēc ideju autoru projektu piedāvājumu prezentācijām, ikviens dalībnieks var pievienoties idejai, kuru kopīgi pilnveidot un realizēt ar datu palīdzību.

Hakatona grupu darba rezultāti var būt digitāla vai telpiska vizualizācija, tiešsaistes rīks, mobila lietotne vai mākslas objekts, kas pauž datu analīzes rezultātus.

Projektu ideju autoriem tā ir iespēja iepazīt datus kā informācijas un ideju avotu, kā arī radīt materiālu, kas var vēlāk tikt izmantots mākslas vai žurnālistikas projektos. Savukārt datu entuziastiem kā programmētājiem un pētniekiem tā ir iespēja strādāt ar sabiedrībā aktuālām projektu idejām un izmēģināt jaunas metodes to apstrādē un vizualizācijā.

PIETEIKUMA ANKETA: http://ej.uz/citi_dati
Īpaši tiek aicināti piedalīties “citādo” datu kopu īpašnieki.