Līdz 10. novembrim iespējams pieteikties Pretkorupcijas datu hakatonam

date_range2021.gada 12.Novembris

Datu analītiķi, studenti, programmētāji un citi interesenti 12. un 13. novembrī tiek aicināti  piedalīties Pretkorupcijas datu hakatonā. Pasākuma mērķis ir ģenerēt idejas un radīt tehnoloģiskus vai analītiskus produktus, kas varētu palīdzēt identificēt korupcijas riskus publiskajā pārvaldē.

Pasākuma mērķis ir ģenerēt idejas un radīt tehnoloģiskus vai analītiskus produktus, kas varētu palīdzēt identificēt korupcijas riskus publiskajā pārvaldē. Hakatonā aicināti piedalīties sabiedriski aktīvi iedzīvotāji, kam interesē pretkorupcijas jautājumi, tostarp datu analītiķi, datu zinātnieki, programmētāji, žurnālisti un studenti. Pasākumā paredzēts izmantot Iepirkumu uzraudzības biroja, Uzņēmumu reģistra, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras atvērtos un speciāli pasākumam sagatavotos datus, kā arī KNAB un Valsts ieņēmumu dienesta publiskās datu bāzes.

Sakarā ar organizatoriskajām izmaiņām interesentu pieteikšanās pagarināta līdz 10. novembrim. Lai pieteiktu dalību pretkorupcijas datu hakatonā, KNAB aicina aizpildīt elektronisko reģistrācijas anketu https://ej.uz/pretkorupcijas-hakatons. Dalība pasākumā ir bezmaksas, un labāko ideju un tehnoloģisko vai analītisko produktu autori tiks apbalvoti.