Par sīkdatņu izmantošanu

Atvērto datu portāla pārzinis -  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, reģistrācijas numurs 90000028508, juridiskā adrese: Peldu iela 25, Latvija, Rīga, LV-1494, tīmekļa vietnes adrese: https://www.varam.gov.lv/; elektroniskā adrese: pasts@varam.gov.lv; Pārziņa privātuma politika

Pārziņa datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: das@varam.gov.lv

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu veidi

Sesijas un pastāvīgās sīkdatnes Tiek izmantotas gan sesijas sīkdatnes (kas pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu) , gan pastāvīgās sīkdatnes (kas pastāv ilgāku, konkrētu laika periodu). Mājas lapa data.gov.lv izmanto šādas obligāti nepieciešamās sīkdatnes:

Sīkdatnes nosaukums Mērķis Apraksts
https://data.gov.lv Obligāti nepieciešamās Sīkdatnes, kas ir nepieciešamas lai varētu pārvietoties mājas lapā, izmantot tās sniegtās iespējas ķā arī identificēties.

 

Kontaktinformācija

Portāla data.gov.lv pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai:

Valsts reģionālās attīstības aģentūra, 90001733697, Alberta iela 10, Rīga, LV 1010

Jautājumu gadījumā par sīkdatņu izmantošanu vai personas datu apstrādi, lūdzam, rakstīt uz e pastu: atbalsts@vraa.gov.lv